Autoholowanie / Transport auta osobowego na terenie Kielc – 100 zł

Autoholowanie / Transport auta osobowego do 15 km od Kielc – 120 zł

Autoholowanie / Transport auta osobowego do 30 km od Kielc – 180 zł

Autoholowanie / Transport auta osobowego od 1.20 zł do 2.00 zł / km (cena uzależniona od ilości kilometrów)

Pan Laweta z największą dbałością dba by autoholowanie i transport Państwa pojazdów odbywał się sprawnie i bezpiecznie. Najszybciej jak to możliwe dojedziemy na miejsce awarii pojazdu i zabierzemy go wraz z pasażerem do mechanika, pod dom lub pod dowolny wskazany adres. Do aut w których nie sprawny jest układ jezdny i nie wjadą na autolawetę użyjemy wyciągarki by w kontrolowany sposób umieścić na “swoich plecach”. Urwane bądź skrzywione koło to również dla nas nie problem. W takich sytuacjach niezbędny okazuje się specjalny wózek podkładany pod koło lub elementy zawieszenia uszkodzonego pojazdu. Awaria na drodze czy też pod domem nie musi oznaczać końca świata lub dzwonienia po całej rodzinie z pytaniem “co ja mam teraz zrobić?” – Podpowiadamy – Zadzwoń po Pana Lawetę 883-883-567!

Transport maszyn, motocykli, sprzętu, rusztowań itp. od 1.20 zł do 2.00 zł / km (cena uzależniona od ilości kilometrów)

Oferujemy również transport maszyn rolniczych, zbiorników, rusztowań, altanek i wszystkiego tylko zmieści się na nasz pojazd i nie będzie cięższe niż 1,5 tony! Gdy będzie to pojazd kołowy, wciągniemy go za pomocą wyciągarki. Natomiast w przypadku dużych i cięższych przedmiotów wymagamy aby klient zorganizował załadunek i rozładunek na miejscu za pomocą np. wózka widłowego.

Dowóz paliwa na terenie Kielc i do 15 km po za miastem – od 60 zł do 120 zł

Zabrakło paliwa? Każdemu może się zdarzyć! Wystarczy zadzwonić, podać lokalizację, rodzaj paliwa i zaraz jesteśmy!

Awaryjne uruchomienie pojazdu na terenie Kielc i do 15 km po za miastem – od 60 zł do 120 zł

Rozładowany akumulator to problem z którym choć raz zetknął się każdy kierowca. Gdy nie mamy prądu w akumulatorze jedno jest pewne, nasze auto nie ruszy z miejsca. Ale od czego jest Pan Laweta? Zadzwoń a dojedziemy najszybciej jak się da by postawić Twój pojazd na nogi. Cała operacja na miejscu nie zajmie więcej niż 10 min i znów wyruszysz w drogę.

Wymiana koła na terenie Kielc i do 15 km po za miastem – od 80 zł do 160 zł

Każdy kierowca złapał kiedyś “gumę” ale nie każdy musi umieć sobie poradzić z tym problemem. Od tego jest Pan Laweta!

Transport rzeczy, paczek, mebli, sprzętu agd, rtv itp. kompleksowe przeprowadzki firm i osób prywatnych – wycena indywidualna pod nr tel. 720 719 022 

Do dyspozycji klientów zainteresowanych transportem mienia czy też kompleksową przeprowadzką oferujemy usługi autami Mercedes Sprinter oraz większy Renault Master 10ep o powierzchni ładunkowej: 485/215/255 cm wraz z usługą tragarzy którzy w bezpieczny sposób przetransportują oraz zabezpieczą meble i sprzęt.