O nas

Pan Laweta jest firmą która powstała jako odpowiedź na zainteresowanie wysokiej jakości pomocą drogową i transportem na terenie Kielc i woj. świętokrzyskiego.

Jako nieliczni w Kielcach posiadamy na stronie przejrzysty cennik. Konkretnej wyceny dokonujemy podczas rozmowy telefonicznej. Nasi klienci wiedzą ile zapłacą za nasze usługi przed ich wykonaniem, bez żadnych dodatkowych niespodzianek na końcu.

Dzięki temu, że oferujemy tak szeroki zakres usług pomocy drogowej, nasi klienci mogą być pewni, że niezależnie od okazji będą mogli otrzymać wsparcie w swojej podróży, które nie przeszkodzi w dotarciu do celu.

W świadczeniu usług nie ograniczamy się tylko do własnego podwórka. Oferujemy transport na terenie całej Polski i Unii Europejskiej nie zapominając jak ważnym czynnikiem dla naszych klientów jest cena usługi i bezpieczeństwo przewożonego pojazdu czy ładunku.

Do dyspozycji  wraz z uprzejmym i chętnym do pomocy kierowcą czekają nie tylko autolawety ale również samochody dostawcze dzięki którym zapewnimy przewóz mienia czy też zorganizujemy kompleksową przeprowadzkę “door to door” wraz z usługą tragarzy.

Dla nas nie ma, że się nie da! 🙂

Zachęcamy do kontaktu! 883-883-567

 
lawety
mastery